BAŞAKŞEHİRLİ GENÇLERDEN BÜTEF'E YOĞUN İLGİ

BAŞAKŞEHİRLİ GENÇLERDEN BÜTEF'E YOĞUN İLGİ
29 Şubat 2024 - 09:30

 

Başakşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Başakşehir Üniversiteler Tanıtım ve Eğitim Fuarı, bu yıl dokuzuncu kez kapılarını açtı. Başakşehir Kent Meydanı’nda açılan fuara üniversite adayları adeta akın etti. Çok sayıda üniversitenin yer aldığı fuarın açılışını Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu yaptı.

 

“İşimiz gençlik, gücümüz gençlik”

Üniversite adayı gençleri hayallerini kurdukları üniversitelerle bir araya getirdiklerini ifade eden Başkan Kartoğlu, “Birbirinden saygın üniversitelerimizi ağırladığımı fuarımızı ‘Geleceğe Yolculuk Bu Fuarda’ sloganıyla düzenleniyoruz. Bizim bir sloganımız daha var ve Başakşehir gençliği o sloganı çok iyi biliyor. ‘İşimiz gençlik, gücümüz gençlik.’ Her şey gençlerimiz için, tüm gayretimiz de gençlerimizin hayallerine kavuşması için. Onlar için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz.” diye konuştu.

 

“Gençlerimize destek oluyoruz”

Başakşehirli gençlere inandığını ve güvendiğini belirten Başkan Kartoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

“İmkân verildiğinde gençlerimizin her türlü zorluğun üstesinden geleceğini ve hayallerinin peşinde koşar adım gideceklerini adımız gibi biliyoruz. BÜTEF ile gençlerimize üniversite yolculuklarında destek oluyoruz. İki gün sürecek fuarımızda üniversiteler hakkında bilgi sahibi olmalarına fırsat sunuyoruz. Başakşehirli gençlerimiz de bu imkânı her yıl en iyi şekilde değerlendiriyor.” 

 

yszkhgmd3ubfajj4ycntvvp7.jpg

o0r1xhszdajIbufomc7jqdtk.jpg

ggh3tb1mla2ok9numyhtucqI.jpg

942tvd1kkhupzmis8co3bs06.jpg

hdpft5zsg48kq1ompIlrcy7v.jpg

uvtr8hlmec6hsx9ugwf2n0z7.jpg

hz2o6cqae0smguo8wgdI1pcx.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum