ÇEKMEKÖY BELEDİYE MECLİSİ YENİ DÖNEM İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinden arından Çekmeköy Belediye Meclisi yeni dönem ilk toplantısı Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez yönetiminde gerçekleşti.

ÇEKMEKÖY BELEDİYE MECLİSİ YENİ DÖNEM İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
11 Nisan 2024 - 10:30

2024-2029 yılları arasında Çekmeköy’e hizmet verecek olan Çekmeköy Belediye Meclisi, Başkan Orhan Çerkez yönetiminde toplantı.  Saygı duruşunun yapılması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan mecliste; gündeme ilişkin 11 teklif maddesi ve 1 adet gündem maddesi görüşüldü.

Meclisin açılış konuşmasını yapan Başkan Orhan Çerkez; “Çekmeköy’de ilçemize yakışan şekilde bir seçim dönemi atlattık. Huzur ve sükûnet içinde geçen bu sürece katkıda bulunan tüm siyasi partilerimize ve geçmiş dönem belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Çekmeköy’ümüzde birlikte çalışacağız, komşularımıza birlikte hizmet edeceğiz. Hangi siyasi parti olursa olsun biz mutlaka görüşlerine saygılıyız. Fikirleri önemsiyoruz ve ayırt etmeksizin halkımıza fayda sağlayacak her düşünceyi dinleyeceğiz. Çekmeköy'ün geleceği için ne gerekiyorsa yapacağız bundan kimsenin kuşkusu olmasın.  Önceliğimiz tabii başlamaktı. Çekmeköy bizden hizmet bekliyor. Bu hizmetleri yapabilmek için de sizlere ihtiyacımız var. Bilginiz beceriniz ve tecrübenizle  hep birlikte kararlar alacağız ve Çekmeköy’ümüzü birlikte yöneteceğiz. 31 Mart Mahali İdareler Seçimlerinde halkımızın takdiriyle oluşan meclisimizin hayırlarla hizmet etmesini temenni ediyorum. Komşularımıza, Çekmeköy’ümüze hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum