Silivri Belediye Başkanı'ndan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti

Silivri Belediye Başkanı'ndan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti
09 Haziran 2024 - 14:50

Şehit ailesinin evinde gerçekleşen ziyarette, ailenin acısını derinden paylaştığını belirten Başkan Bora Balcıoğlu, "Mehmetçiğimiz Mustafa Güneş, vatanı için canını feda ederek bizlere büyük bir özveri örneği göstermiştir. Onun kahramanlığı ve fedakarlığı asla unutulmayacak." dedi.

Şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Bora Balcıoğlu, "Şehitlerimizin aileleri bize emanettir. Onların acılarını hafifletmek, yaralarını sarmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız." ifadelerini kullandı.

Ziyaret sırasında şehidin ailesi ile yakından ilgilenen Başkan Bora Balcıoğlu, şehit ailesini istek ve taleplerini dinleyerek her zaman yanlarında olduklarını bir kez daha vurguladı.

Silivri Belediyesi, şehit ailelerine yönelik düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklerle, onların yalnız olmadıklarını hissettirmeye ve toplumda farkındalık oluşturmaya devam ediyor. Ayrıca, şehit ailelerinin ihtiyaç duyabileceği her türlü konuda da destek olmaya özen gösteriyor.

Başkan Bora Balcıoğlu, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Şehitlerimiz bizim en değerli varlıklarımızdır. Onların vatan için yaptıkları fedakarlıkları asla unutmayacağız. Şehit ailelerimizin her zaman yanlarında olacağız." dedi.
xrmtxIspuhealccbjvtggnfj.jpg

2ol6e8egprsd9lkvx3fjdwsa.jpg

lcbh6wdzz5eibfegohaxnjmy.jpg

7bh5s3pmo6v8pt2rq4lIxuef.jpg

v7arpaeu2fxr9bkozl3zjsvq.jpg

cwpfkyux8wgtnohrher10vds.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum