Silivri Belediye Başkanı'ndan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne Anlamlı Ziyaret

Silivri Belediye Başkanı'ndan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne Anlamlı Ziyaret
09 Haziran 2024 - 14:50

Başkan Bora Balcıoğlu, programda yaptığı konuşmada, "Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği gibi değerli sivil toplum kuruluşlarının, toplumumuzun gelişimi ve kalkınması için gösterdikleri çabaları takdirle karşılıyorum." dedi. Derneğin, özellikle eğitim, kadın hakları ve sosyal yardımlaşma alanlarında yürüttüğü çalışmalara dikkat çeken Başkan Bora Balcıoğlu, "Bu tür faaliyetler, toplumsal dayanışmanın güçlenmesine ve daha yaşanabilir bir Silivri inşa edilmesine katkı sağlıyor." şeklinde konuştu.

Silivri Belediyesi olarak, sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içinde çalışmaya büyük önem verdiklerini belirten Başkan Bora Balcıoğlu, "Ortak akıl ve iş birliğiyle, daha güzel ve daha yaşanabilir bir Silivri için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Kahvaltı programının ardından Silivri sahilinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Bora Balcıoğlu, onlarla sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Bora Balcıoğlu, "Hemşerilerimizle bir araya gelmek, onların taleplerini dinlemek ve sohbet etmek bizler için büyük bir mutluluk. Silivri'yi hep birlikte daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, program sonunda yaptığı açıklamada, "Silivri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Şube Başkanı, kıymetli büyüğüm Mübeccel Çeşmecioğlu hocamıza ve kıymetli yönetimine, bu anlamlı etkinlik için teşekkür ediyorum. Silivri'de dayanışma ve birliktelik ruhuyla daha güzel yarınlara ulaşacağımıza inanıyorum." dedi.
hrsbgsa94fy28lxezbonyk7p.jpg

vzpqafy9xjpctnrja6v2kozI.jpg

pwrwoeuoc7aldqx306rsnib9.jpg

uqftagr21dea7vkpyrvpjoi9.jpg

jg9emhtwwovx7kfzl1vhjakr.jpg

yhxbhqvt8jnkcxuozfdp6n2s.jpg

0oq4xikgco7xem8tw9pdh6au.jpg

jlkyyatz4pascg2oblqwdone.jpg

gmI06pyvvw92jh4eandrknxf.jpg

cnk124ekwacjdbntfbqyj5ox.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum