Başkan Balcıoğlu, Ordu Kabataş İlçesi Kayıncıklılar Derneği'nin Pikniğine Katıldı

Başkan Balcıoğlu, Ordu Kabataş İlçesi Kayıncıklılar Derneği'nin Pikniğine Katıldı
10 Haziran 2024 - 09:03

Başkan Balcıoğlu, etkinlikteki konuşmasında hemşehrileriyle buluşmanın kendisi için büyük bir mutluluk kaynağı olduğunu belirtti. “Ordulu hemşehrilerimizle bu güzel piknikte bir araya gelmek ve birlikte keyifli zaman geçirmek beni çok mutlu etti. Silivri, 81 ilden gelen hemşehrilerimizin birlikte yaşadığı bir Türkiye mozaiği. Bu tür etkinlikler, bu kültürel mozaiği daha da zenginleştiriyor,” dedi.

Balcıoğlu, sivil toplum kuruluşları ve hemşehri derneklerinin belediyenin yönetim anlayışının önemli bir parçası olduğunu vurgulayarak, “Sizlerle bir araya gelerek Silivrimizi hep birlikte yöneteceğiz. Sizlerin sesine her zaman kulak vereceğim. Bu güzel etkinlik için dernek başkanı Hikmet Kökten ve üyelerine, ayrıca katılım gösteren herkese teşekkür ederim,” ifadelerini kullandı.

Dernek başkanı Hikmet Kökten ise Başkan Balcıoğlu’nun katılımından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Başkanımızın bizleri yalnız bırakmaması ve etkinliğimize katılarak destek vermesi bizleri çok mutlu etti. Kendisine ve tüm katılımcılara teşekkür ederim,” dedi.
iydo9qvmr8ppxsh3ztcvhj2w.jpg

s1zuxl6r7lgtniap8ckw9pnv.jpg

3aun4ezec9vpilkfg2jhss1b.jpg

cql9cxvlbeyd7yzjmqxrin4u.jpg

Ibcu4152madumfkf7vhspq9q.jpg

cvdtgsr8nukxao4o6gp1nhzj.jpg

dj6baq5myejocgckuzh1rw9u.jpg

ytubIhg6otckmwpkhe04djxs.jpg

xa4kv0hr3ruzkq1codqmbvoa.jpg

I1vwtvyxqkopcbgdsulrohab.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum